Elektroniczna rekrutacja do klasy 1 i oddziałów przedszkolnych

INFORMACJA W SPRAWIE REKRUTACJI DZIECI

DO KLASY PIERWSZEJ I ODDZIAŁÓW PRZEDSZKOLNYCH

W SZKOLE PODSTAWOWEJ IM. REMUSA W GLINCZU

Dyrektor  Szkoły Podstawowej im . REMUSA w Glinczu zwraca się z prośbą do Rodziców dzieci z oddziałów przedszkolnych o niezwłoczne zgłoszenie dzieci odpowiednio do klasy pierwszej lub  do oddziału przedszkolnego w roku szkolnym 2020/2021.

W związku z pandemią koronawirusa od dnia 16.03.2020r. zgłoszenie można  wykonać tylko drogą elektroniczną na adres mailowy szkoły: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.. Po okresie kwarantanny należy uzupełnić brakujące formalności osobiście w sekretariacie szkoły.

W zgłoszeniu należy wpisać:

• Klasa 1 Szkoła Podstawowa lub Przygotowanie Przedszkolne (5 i 6 latki)
  • Imię i nazwisko dziecka
  • Datę i miejsce urodzenia
  • Imiona rodziców
  • Miejsce zamieszkania ucznia (dokładny adres)

Informacja nie dotyczy rodziców, którzy dokonali już formalności związanych z zapisami dzieci na rok szkolny 2020/2021.

p.o. dyrektora  szkoły

Izabela Pilch - Schellenberger

Elektroniczna rekrutacja do Punktu Przedszkolnego

INFORMACJA W SPRAWIE REKRUTACJI DZIECI DO ODDAŁU PRZEDSZKOLNEGO

W NIEPUBLICZNYM PUNKCIE PRZEDSZKOLNYM „WESOŁE ŻABKI”

PRZY SZKOLE PODSTAWOWEJ IM. REMUSA W GLINCZU

PROWADZONEGO PRZEZ STOWARZYSZENIE ROZWOJU REGIONALNEGO RADUNIA

Dyrektor  Niepublicznego Punktu Przedszkolnego „Wesołe Żabki” w Glinczu informuje, że w związku z pandemią koronawirusa od dnia 16.03.2020r. zgłoszenie dziecka  do oddziału przedszkolnego można  wykonać tylko drogą elektroniczną na adres mailowy szkoły: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.. Po okresie kwarantanny należy uzupełnić brakujące formalności osobiście w sekretariacie szkoły.

W zgłoszeniu należy wpisać:

• Oddział Przedszkolny Niepublicznego Punktu Przedszkolnego „Wesołe Żabki”
  • Imię i nazwisko dziecka
  • Datę i miejsce urodzenia
  • Imiona rodziców
  • Miejsce zamieszkania dziecka (dokładny adres)
  • Nr telefonu rodzica

dyrektor

Izabela Pilch - Schellenberger

KOMUNIKAT dotyczący REKRUTACJI na rok szkolny 2020/2021

Na podstawie Zarządzenia nr 18/2020 Burmistrza Gminy Żukowo z dnia 16 stycznia 2020r. Dyrektor Szkoły Podstawowej im. REMUSA w Glinczu informuje, że od dnia 11 marca do 30 marca 2020 r. odbywają się:

1. Zapisy do oddziału przedszkolnego przy Szkole Podstawowej im. REMUSA w Glinczu

• dzieci urodzonych w 2014 r./ 6-latki/ - obowiązek rocznego wychowania przedszkolnego
  • dzieci urodzonych w 2015 r. / 5-latki /- prawo do wychowania przedszkolnego * dzieci urodzone w roku 2015 i 2016 mają również prawo do wychowania przedszkolnego lub innej formy wychowania przedszkolnego
  • Do oddziału przedszkolnego przyjmuje się dzieci:
    1. z urzędu - dzieci zamieszkałe w obwodzie szkolnym

2. Zapisy do klasy I Szkoły Podstawowej im. REMUSA w Glinczu

• dzieci urodzonych w 2013 r./7-latki/ - obowiązek szkolny
  • dzieci urodzonych w 2014 r. /6-latki/ -zgodnie z wolą rodziców, jeżeli dziecko korzystało z wychowania przedszkolnego w poprzednim roku szkolnym, w którym ma rozpocząć naukę w szkole i  posiada opinię poradni psychologiczno-pedagogicznej o możliwości rozpoczęcia nauki w szkole podstawowej
  • Do klasy 1 przyjmuje się dzieci:

1. z urzędu - dzieci zamieszkałe w obwodzie szkolnym
2. na prośbę rodziców (prawnych opiekunów) - dzieci zamieszkałe poza obwodem szkolnym - jeżeli szkoła dysponuje wolnymi miejscami.

Formularze dostępne w sekretariacie i na stronie www.

1. WNIOSEK O PRZYJĘCIE DZIECKA DO KLASY 1 Z OBWODU SZKOŁY

2. WNIOSEK O PRZYJĘCIE DZIECKA DO KLASY 1 SPOZA OBWODU SZKOŁY

3. WNIOSEK O PRZYJĘCIE DZIECKA DO ODDZIAŁU PRZEDSZKOLNEGO

4. ZARZĄDZENIE NR 18/2020 BURMISTRZA GMINY ŻUKOWO