Szko艂a Podstawowa im. Remusa w Glinczu

MOJA POLSKAMaj to miesi膮c kt贸ry zaczynamy od dw贸ch 艣wi膮t zwi膮zanych z Polsk膮 - 2 maja - 艢wi臋to Flagi i 3 maja - 艢wi臋to Konstytucji 3 Maja. W zwi膮zku z tym zapraszam WSZYSTKIE nasze dzieci (tak偶e zer贸wk臋) do udzia艂u w zabawie - quizie 鈥濵oja Polska鈥.

Co musimy zrobi膰:

1. Wchodzimy na stron臋 Quizizz.com

2. Wpisujemy kod: 9689984 i klikamy do艂膮cz.

3. Podajemy imi臋 (bez nazwiska) i nr klasy do kt贸rej chodzimy  (np. Tomek kl.1) - je艣li pojawi si臋 logowanie, pomi艅 je. Nie trzeba logowa膰 si臋 do tego quizu.

4. S膮 23 proste pytania.

5. Czasami tylko jedna odpowied藕  jest prawid艂owa, a czasami musimy wybra膰 kilka odpowiedzi - wtedy dodatkowo klikamy w r贸偶owe pole - prze艣lij.

6. Podany kod b臋dzie aktywny od poniedzia艂ku 25.05.2020r.  przez ca艂y tydzie艅 - czyli do 1.06.2020r. (do godz.23.45).

Serdecznie zapraszam Was do wzi臋cia udzia艂u w quizie. Po tygodniu b臋d臋 mog艂a zobaczy膰 ile os贸b wzi臋艂o udzia艂 w zabawie i kt贸ra klasa by艂a najbardziej aktywna. Ta klasa zostanie w jaki艣 spos贸b wyr贸偶niona i nagrodzona.

Liczy si臋 ilo艣膰 dzieci przyst臋puj膮cych do guizu z poszczeg贸lnych klas!!! (nie oceniam czy wszystko zrobione jest poprawnie).

Zapraszam do wzi臋cia udzia艂u w naszej zabawie! Emilia Formela