Szko艂a Podstawowa im. Remusa w Glinczu

 Szkolny Konkurs Recytatorski
Tradycyjnie ju偶 w lutym odby艂 si臋 Szkolny Konkurs Recytatorski Poezji Polskiej. W tym roku wyst膮pi艂o 10 uczestnik贸w z wierszami Jana Brzechwy, Juliana Tuwima, Agnieszki Fr膮czek i Katarzyny Kowalskiej. Komisja konkursowa mia艂a trudne zadanie, aby wy艂oni膰 zwyci臋zc臋. Ostatecznie pierwsze miejsce zaj臋艂a Vanessa Gruba z kl. 3, drugie Ja艣 Malinowski z kl. 1, a trzecie Olek Alchimowicz r贸wnie偶 z kl. 1. Jury konkursu przyzna艂o r贸wnie偶 dwa wyr贸偶nienia: Emilce Sta艅kowskiej z kl. 1 i Grzegorzowi Bielskiemu z kl. 3. Wszystkim uczestnikom serdecznie dzi臋kuj臋 za przygotowanie si臋 do konkursu, a zwyci臋zcom zdobycia premiowanych nagrodami miejsc. Pozostali uczestnicy otrzymali r贸wnie偶 dyplomy oraz upominki. Vanessa G. b臋dzie reprezentowa艂a nasz膮 szko艂臋 w eliminacjach gminnych tego konkursu. G.K.