Szko艂a Podstawowa im. Remusa w Glinczu

 Ozdoby wielkanocne
eTwinning oferuje platform臋 wsp贸艂pracy dla pracownik贸w szk贸艂 (nauczycieli, dyrektor贸w szk贸艂, bibliotekarzy, itp.) z jednego z kraj贸w europejskich, kt贸re tutaj komunikuj膮 si臋, wsp贸艂pracuj膮, realizuj膮 projekty, dziel膮 si臋 i, m贸wi膮c kr贸tko, czuj膮 si臋 i s膮 cz臋艣ci膮 najbardziej ekscytuj膮cej spo艂eczno艣ci edukacyjnej w Europie. W tym roku szkolnym zrealizowa艂am z dzie膰mi ucz臋szczaj膮cymi do 艣wietlicy szkolnej mi臋dzynarodowy projekt: 鈥濫aster dekorations鈥 - 鈥濿ielkanocne ozdoby 鈥. Ch臋tne dzieci mog艂y wykona膰 4 rodzaje ozd贸b. Partnerem dla nas by艂a szko艂a z Rumunii. Z nauczycielkami z tego kraju wymieniamy si臋 pomys艂ami, spostrze偶eniami oraz do艣wiadczeniami. Ogl膮dam z dzie膰mi zdj臋cia z projektu zamieszczone na TwinSpace platformy eTwinning. Omawiamy pomys艂y i efekty projektu. Daje nam to wiele rado艣ci i satysfakcj臋, 偶e r贸wnie偶 inni mog膮 ogl膮da膰 nasze prace. G.K.